Útulné apartmány v Třeboni a Českém Krumlově

Pouhých pár minut volné chůze od samotného historického centra města.

Rodinný dům s vlastní zahradou, parkovištěm, garáží a pergolou.

Do nedávna pension, nyní rodinný dům o dvou bytových jednotkách – dispozičně 2 + 1 v přízemí (max. 7 os.) a 3 + 1 v podkroví (max. 7 os.). V podkroví vedle bytu 3 + 1 se nachází ještě jeden oddělený dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou. K domu náleží prostorná zahrada s přístřeškem, uzamykatelnou garáží a pergolou s krbem. 

Naším cílem je poskytnout ideální zázemí několika spřáteleným rodinám, či skupinám známých, kteří chtějí společně trávit volný čas, ale zároveň ocení dostatek vlastního soukromí. V hlavní sezóně (Červenec, Srpen) nabízíme dům k pronájmu pouze jako celek, mimo hlavní sezónu i jednotlivě.

V blízkém okolí se nachází nepřeberné množství volnočasových aktivit – sportovních, kulturních i odpočinkových. Od sjíždění Vltavy, přes cyklo, nebo pěší turistiku (např. hora Kleť, hrad Dívčí Kámen, Lipno, Třeboň…) až po památky (např. klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Holašovice, zámek Kratochvíle, České Budějovice, Hluboká…) a v neposlední řadě samozřejmě úžasný Český Krumlov.

Celková kapacita domu včetně přistýlek je 16 os.

  • Sezóna 1: Duben, Květen, Červen, Září, Říjen 2 500 Kč / byt / den
  • Sezóna 2: Červenec, Srpen 49 000 Kč / celý dům / týden
  • Sezóna 3: Zavřeno

Všechny podrobnosti o cenách jsou uvedeny na stránce ceník

Vybavení apartmánu 2+1 v přízemí

Široká chodba, 4 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou, 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou, kuchyně s jídelnou.

4 lůžkový pokoj: manželská postel (možnost rozdělit na 2 jednotlivé postele), palanda, skříň, noční stolky, lampičky, tel. stolek, televize, minibar. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

2 lůžkový pokoj: manželská postel (možnost rozdělit na 2 jednotlivé postele), skříň, noční stolky, lampičky, tel. stolek, televize, minibar. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

Kuchyně: velká lednice s mrazákem, sporák, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, toustovač, kávovar (překapávač). Hrnce, talíře, příbory atd. 3 x jídelní stůl + 10 x židle.

Fotogalerie

Vybavení apartmánu 3+1 v patře

Chodba, obývací pokoj, 3 lůžkový pokoj, 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou,  kuchyně, koupelna.

Obývací pokoj: sedací souprava (rozkládací), 1 postel, konferenční stolek, televizní stolek, televize, menší jídelní stolek + 3 stoličky.

3 lůžkový pokoj: manželská postel (možnost rozdělit na 2 jednotlivé postele), samostatná postel, skříň, noční stolky, lampičky.

2 lůžkový pokoj: 2 jednotlivé postele, skříň, noční stolky, lampičky, televize. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

Kuchyně: velká lednice s mrazákem, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, hrnce, talíře, příbory atd. jídelní stůl + židle.

Koupelna s WC, umyvadlem a rohovou vanou.

V patře vedle bytu 3 + 1 se nachází ještě jeden oddělený 2 lůžkový pokoj s manželskou postelí a obsahuje: skříň, noční stolek, lampičku, tel. stolek, televizi. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.