Útulné apartmány v Třeboni a Českém Krumlově

Pouhých pár minut volné chůze od samotného historického centra města.

O nás

Jsme rodinná firma, která se zabývá ubytováním a turismem již 17 let. Okolnosti poslední doby, stejně jako zkušenosti a věk nám dopomohly přehodnotit situaci a namísto zavedeného pensionu a cestovní agentury zaměřené převážně na zahraniční klientelu – naše základna byla Český Krumlov – jsme se rozhodli pozměnit a zároveň rozšířit naše služby a orientovat se na dlouhodobější pobyty, ale hlavně si více užívat času s rodinou a přáteli. To je ostatně to to nejcennější co máme.

Stále u nás panuje přátelská atmosféra, čistota a individuální přístup a svou práci děláme především proto, že nás baví. Pořád sami rádi cestujeme a proto víme co na dovolené umíte ocenit. V tom spočívá naše kouzlo.

Naše ubytování

Nově zrekonstruovaný plně klimatizovaný atypický apartmán 4 + 1 (max. 6 os.) o rozloze 105 m2 se širokou chodbou, dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, prostornou koupelnou (sprch. kout, vana, 2 x umyvadlo, záchod a bidet), kuchyní s jídelnou a dvěma otevřenými místnostmi, které slouží jako odpočinkový prostor. Byt se nachází ve 3. patře – v podkroví. 

Nově zrekonstruovaný plně klimatizovaný apartmán – atypické studio / garsonka (max. 3 os.) o celkové rozloze 37 m 2 se širokou chodbou s dostatkem úložných prostor, koupelnou se sprchovým koutem + WC, velkou kuchyní, mini obývákem a prostornou postelí 180 x 200 cm. Byt se nachází ve 3. patře – v podkroví. 

Do nedávna pension, nyní rodinný dům o dvou bytových jednotkách – dispozičně 2 + 1 v přízemí (max. 7 os.) a 3 + 1 v podkroví (max. 7 os.). V podkroví vedle apartmánu 3 + 1 se nachází ještě jeden samostatný dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou. K domu náleží prostorná zahrada s přístřeškem, uzamykatelnou garáží a pergolou s krbem. Celková kapacita domu včetně přistýlek je 16 os.

Velice nám záleží na Vašem názoru, tak abychom mohli budoucím hostům nabízet ještě kvalitnější služby.